Úspěchy žáků


Účast na  soutěžích ve školním roce 2015/2016:

  

  • Dopravní soutěž mladých cyklistů
  • Mladý cyklista
  • Branný závod
  • Obvodní kolo recitační soutěže
  • Okresní kolo recitační soutěže
  • Atletický trojboj
  • Turnaj v minikopané
  • Florbal
  • Přespolní běh
  • Street Hockey Challenge
  • Okresní kolo fyzikální olympiády
  • Okresní kolo chemické olympiády
  • Okresní kolo MO
  • Okresní kolo BiO
  • Okresní kolo DO
  • Okresní kolo OČJ
  • Okresní kolo konverzace v AJ
  • Okresní kolo olympiády v AJ
  • Okresní kolo v přednesu básně v angličtině

          

 

 

Význačné úspěchy žáků v soutěžích organizovaných pro ZŠ a víceletá gymnázia ve školním roce 2015/2016:

 

 

  • Josef Kozák (8.A) – 7. místo v okresním kole BiO
  • Petra Fryčková (7.A) - postup do okresního kola BiO
  • Nikol Tomešová (7.A) - postup do okresního kola BiO
  • Dalibor Košut (8.A) – postup do okresního kola ZO
  • Petra Fryčková (7.A), Monika Šulcová (7.A), Denisa Fousová (7.B) – účast v okresním kole Archimediády
  • Viktorie Lettlová (9.A) – postup do okresního kola DO
  • Samuel Poprocký (9.A) – postup do okresního kola OČJ
  • Alexander Pappas (9.A) – 3. místo v okresním kole konverzační soutěže v AJ
  • Lukáš Šnajdr (7.A) - 7. místo v okresním kole konverzační soutěže v AJ
  • Julie Kantová (4.A)  – 2. místo v okresním kole recitační soutěže
  • Lenka Kočandrlová (8.A) – postup do okresního kola recitační soutěže
  • Zuzana Vavříková (6.A), Klára Spilková (6.B), Viktorie Šottová (6.B) – postup         do okresního kola Pythagoriády
  • Martin Racek (5.B) – 6. místo v okresním kole Pythagoriády
  • Kryštof Fojtíček (9.A) – 2. místo v ekologicko – výtvarné soutěži „Moje popelnice“
  • Lucie Papírková (7.A) – 3. místo v dopravní soutěži mladých cyklistů
  • Vybraní žáci – 5. místo v dopravní soutěži mladých cyklistů 1. kat.
  • Vybraní žáci – 4. místo v dopravní soutěži mladých cyklistů 2. kat.
  • Magdaléna Šmolíková (6.A) – 4. místo v soutěži „Plzeňská dopravní liga“
  • Pavel Lederer (6.A) – 2. místo v soutěži „Plzeňská dopravní liga“
  • Jan Civiš (6.A) – 3. místo v soutěži „Plzeňská dopravní liga“
  • Lucie Papírková (8.A) – 3. místo v soutěži „Plzeňská dopravní liga“
  • Jaroslav Svoboda (7.A) – 1. místo v okresním kole soutěže ve šplhu
  • Vybraní žáci 4. a 5. tříd – 2. místo v okresním kole McDonaldˇs Cupu
  • Vybraní žáci 4. a 5. tříd – 6. místo v krajském kole McDonaldˇs Cupu
  • Tereza Kovaříková (8.A), Markéta Pasternaková (8.A) – autorky vítězného klipu v pěvecké soutěži „Viktorka do škol“
  • Lenka Kočandrlová (8.A), Hana Kočandrlová (8.A), Nikola Tamášová (8.A) - nejlepší výtvor v malířské soutěži „Viktorka do škol“

 

vytisknout stránku
Oficiální informační server města Plzně

Čas: 11:44

Dnes má svátek:

<listopad, 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Vyhledávání

podrobné vyhledávání

Škola online

Škola online

iStravné

iStravné

Kde nás najdete

Kde nás najdete
Design by SITMP