Mléko do škol

MLÉKO DO ŠKOL A OVOCE DO ŠKOL

Projekt MLÉKO DO ŠKOL podporuje spotřebu mléka a mléčných výrobků za pomoci EU a státních dotací. Žáci si je mohou zakoupit za dotovanou cenu, která je nižší než v běžné maloobchodní síti. Nárok žáka je jeden mléčný výrobek na jeden vyučovací den.

Evropské a státní dotace se také podílejí na projektu OVOCE DO ŠKOL. Ovoce je vydáváno dětem 1. až 5. tříd zdarma. Nárok žáka  na školní rok je přibližně 12 - 13 porcí.

Jak se v automatu platí?

• V automatu se neplatí penězi, používají se tzv. kreditky, které jsou vydávány ve škole.
  • Ovoce je vydáváno z automatu prostřednictvím kreditek zdarma a pro nákup mléčných a jiných výrobků mohou rodiče nabít kreditku svému dítěti libovolnou částkou.
  • Kreditky se nabíjejí pouze bezhotovostním způsobem:
    • prostřednictvím internetového bankovnictví
    • platebním příkazem podaným ve své bance
    • poštovní poukázkou A (na účet) u kterékoli pošty
  • Číslo účtu pro zasílání plateb: 501 501 77 99 /5500
  • Majitel účtu: COME - automaty s.r.o.
  • Variabilní symbol: celé číslo kreditky, které je na ní vytištěno
  • POZOR! Při nesprávně uvedeném nebo chybějícím variabilním symbolu nebude platba přiřazena!
  • Ztracené nebo poškozené kreditky lze zablokovat a vyměnit za nové u pověřeného pracovníka ve škole. Kredit lze na vyžádání převést na novou kartu.
  • Požadavek na převedení kreditu, dohledání případných plateb a ztráty hesla pište na e-mail karty@come.cz.
  • Rodiče mají možnost sledovat, povolovat, či omezovat dětem výběr výrobků z automatu na internetovém prtálu www.automaty.come.cz v sekci "Mléčná kreditka".

Oficiální informační server města Plzně

Čas: 16:13