Vítání jara ve školní družině

Ve čtvrtek, 11. 4. 2019, proběhla v prostorách školní družiny při 34. ZŠ v Plzni, pracovní výtvarná dílna nazvaná „Vítání jara“.
Vychovatelky ŠD na ni pozvaly žáky s rodiči, prarodiče i sourozence. V průběhu akce si účastníci společně vyrobili dekorativní předměty a drobnosti z papíru a přírodního materiálu. Výrobky, pro vykouzlení velikonoční atmosféry, si odnesli domů. Vládla zde příjemná jarní nálada, podmalovaná písničkami z dětských filmů a pohádek. Díky finanční dotaci Magistrátu města Plzně na podporu volnočasových aktivit a sdružení rodičů, jsme mohli tuto zajímavou akci uskutečnit.
Zvláštní poděkování patří rodičům, kteří pro tuto příležitost připravili slané i sladké pohoštění. Z výtvarných dílen na různá témata se stala zajímavá tradice s rostoucím počtem návštěvníků, což nás velmi těší.
Již nyní připravujeme zábavné sportovní odpoledne pro děti i dospělé, které se bude konat koncem měsíce května.

Martina Smoláková
vychovatelka ŠD